Instruktorzy IBDPOLAND

Jeżeli jesteś zainteresowana dołączeniem do grona instuktorów ibd skontaktuj się z nami:


shop@ibdpoland.pl | tel. (052) 320 99 48

Magdalena Welc-Szymańska

Master Educator IBD Poland 
International Educator IBD
Z wykształcenia pedagog, kosmetolog, nauczyciel z prawie 18 letnim stażem. Z branżą kosmetyczną związana od ponad 10 lat. Dyplomowany, międzynarodowy instruktor marek IBD, Supernail oraz Ez Flow.
Współwłaściciel firmy MARKOS, wyłącznego autoryzowanego dystrybutora marek IBD, Supernail, Seche i Ardell Professional w Polsce.
Wiedzę zawodową zdobywała na licznych miedzynarodowych szkoleniach oraz warsztatach.

Centrum Szkoleniowe MAR-KOS
ul. Kościuszki 27C 85-079 Bydgoszcz
tel. 523-209-948
szkolenia@mar-kos.pl

Marta Czubek

Master Educator IBD Poland 
International Educator IBD
Kosmetolog, międzynarodowy instruktor marek: IBD, Secret Lashes oraz Golden Lashes. Na co dzień szkoleniowiec firmy Mar-kos, zajmujący się szkoleniami z zakresu stylizacji paznokci oraz rzęs. Od kilku lat prowadzi kursy dla początkujących i zaawansowanych adeptek usług kosmetycznych.

Centrum Szkoleniowe MAR-KOS
ul. Kościuszki 27C 85-079 Bydgoszcz
tel. 523-209-948
szkolenia@mar-kos.pl

Magdalena Kielak

Master Educator IBD Poland 
International Educator IBD
Stylizacją paznokci z zamiłowaniem zajmuje się od 10 lat. Każdego dnia doskonali swoje umiejętności podczas pracy z klientkami, które doceniają jej kreatywność i umiejętności do zdobień. Specjalistka od nietuzinkowych stylizacji, w przystępny sposób zdradza kursantkom tajemnice swojego warsztatu pracy.

Blanka Beauty
ul. Wysokiej Bramy 3 11-100 Lidzbark Warmiński
tel.530-873-262
mail: kielak.magda13@gmail.com

Anna Zielonacka

Educator IBD Poland 
International Educator IBD
Dyplomowana kosmetyczka od 2005 roku.Prowadząca z pasją salon kosmetyczny New Visage w Poznaniu. Stylistka brwi, dyplomowana lingieristka, oraz wizażystka , jednak największą jej pasją są stylizacje wykonywane na paznokciach, wykonuje wszelkie zdobienia. Doświadczona w medycynie estetycznej. Pasjonatka fryzjerstwa, psychologii oraz stolarstwa. Z chęcią udziela fachowych porad swoim kursantką jak i klientką. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem i uśmiechem.

New Visage
ul. Bolesława Chrobrego 13A/10 60-681 Poznań
tel. 510-067-578
mail: newvisaqe@wp.p

Angelika Piwowarczyk

Educator IBD Poland 
International Educator IBD
Absolwentka Politechniki Świętokrzyskiej na dwóch kierunkach. Od kilku lat, z wielką pasją, zaangażowaniem i profesjonalizmem prowadzi cieszący się dużą popularnością własny salon stylizacji paznokci w Kielcach. Jej dewizą jest najwyższa jakość świadczonych usług oraz dbałość o piękne paznokcie oraz dłonie klientek. Na bieżąco śledzi najnowsze trendy i techniki stylizacji, podnosząc swoje kwalifikacje. Wyznaje zasadę, że nowoczesny salon to przede wszystkim bezpieczeństwo i higiena, a także ekologia. Zdecydowała się używać produktów IBD w przekonaniu, że oprócz wysokiej jakości, gwarantują one bezpieczeństwo dla klientek.

AngelaNails4You
ul. Jagiellońska 60b/4u,
25-734 Kielce
tel. 507 420 511
mail: angelika17@wp.pl

Monika Kuśmierska

Educator IBD Poland 
International Educator IBD
Kosmetolog, mgr promocji zdrowia, zajmująca się stylizacją paznokci od 13 lat. Swoją ogromną pasję w tej dziedzinie rozwija regularnie biorąc udział w licznych szkoleniach i pokazach. Dzięki niej i chęci rozwoju otworzyła swój salon ULTRAVIOLET w Łodzi. Spełnia się w nim jako stylistka paznokci, ciesząc się popularnością wśród grona stałych klientek.

Ultraviolet
ul. Gdańska 25 lok. 4U
90-706 Łódź
tel. 790 568 412
mail: m.kusmierska1@wp.pl

Ewelina Sęk

Educator IBD Poland 
International Educator IBD
Absolwentka Uniwersytetu Marii Skłodowskiej - Curie w Lublinie, a także technik usług kosmetycznych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zawodzie stylistki paznokci, jak również 2-letnie doświadczenie w pracy jako szkoleniowiec.Stylizacją paznokci interesowała się od zawsze, dzięki czemu pasja przerodziła się w pracę dająca ogromną satysfakcję. Po ukończeniu studium kosmetycznego i licznych szkoleń z zakresu stylizacji paznokci wiadomo było, co chce w życiu robić. Aktualnie,na co dzień Szkoleniowiec Centrum Kosmetyki Profesjonalnej Aura w Lublinie. Z zamiłowaniem i pasją przekazuje wiedzę swoim kursantkom oraz odkrywa przed nimi tajniki doskonałej stylizacji. W poszukiwaniu produktów idealnych i najwyższej jakości dołączyła do zacnego grona instruktorów IBD.

Centrum Szkoleniowe Aura
ul. Różana 16/1a
20-538 Lublin
tel. 730 509 901
mail: lublin@aura.bialystok.pl

Dorota Chrzanowska

Educator IBD Poland 
International Educator IBD
Stylizacją paznokci zajmuję się od kilku lat. Jest właścicielką salonu „Glamorous Nails” w Irlandii w mieście Dublin.
Stylizacja paznokci nie jest tylko jej praca lecz największą pasją. Uwielbia kontakt z ludźmi, jest perfekcjonistką, przywiązuję uwagę do każdego detalu, każde stylizacje wykonane przeze nią musi być idealna. Ukończyła wiele kursów Stylizacji Paznokci podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności. Uwielbia się szkolić i wciąż to robi, kończąc jeden kurs myśli już o następnym. Uważa że szkolić powinien się każdy, podążać za nowymi trendami które bezustannie się zmienią.

"Glamorous Nails"
Grange Clinic Grange Road
Donaghmede Dublin 13
mail: dorka_ch@yahoo.ie


FILMY

Copyright © 2018 IBD Poland
Realizacja: PROPERART