Instruktorzy IBDPOLAND

Jeżeli jesteś zainteresowana dołączeniem do grona instuktorów ibd skontaktuj się z nami:


shop@ibdpoland.pl | tel. (052) 320 99 48

Magdalena Majkrzak

IBD Poland Main Educator
Magdalena Majkrzak to doświadczony instruktor, juror Mistrzostw Nail Art: eliminacji do Mistrzostw Świata Nail Art Trophy 2017 Beauty Forum Warszawa oraz Ogólnopolskich Mistrzostw Beauty Spa & Fashion Expo Arena Ostróda 2015,2016. Medalistka Mistrzostw Modelowania Paznokci oraz prelegentka m.in. na Międzynarodowym Kongresie IFC Beauty Forum 2017. Autorka wielu artykułów branżowych, pasjonatka stylizacji i zdobienia paznokci. Na codzień właścicielka Centrum Szkoleniowego w Piszu (woj. warmińsko-mazurskie), gdzie swoją wiedzą z przyjemnością dzieli się z kursantkami.

Magdalena Majkrzak Nails Academy
Pisz
tel. 503-301-003
mail: magdalena.majkrzak@ibdpoland.pl

Magdalena Welc-Szymańska

IBD Poland Master Educator
Z wykształcenia pedagog, kosmetolog, nauczyciel z prawie 18 letnim stażem. Z branżą kosmetyczną związana od ponad 10 lat. Dyplomowany, międzynarodowy instruktor marek IBD, Supernail oraz Ez Flow.
Współwłaściciel firmy MARKOS, wyłącznego autoryzowanego dystrybutora marek IBD, Supernail, Seche i Ardell Professional w Polsce.
Wiedzę zawodową zdobywała na licznych miedzynarodowych szkoleniach oraz warsztatach.

Centrum Szkoleniowe MAR-KOS
ul. Kościuszki 27C 85-079 Bydgoszcz
tel. 523-209-948
szkolenia@mar-kos.pl

Marta Żelazna

IBD Poland Master Educator
Kosmetolog, międzynarodowy instruktor marek: IBD, Secret Lashes oraz Golden Lashes. Na co dzień szkoleniowiec firmy Mar-kos, zajmujący się szkoleniami z zakresu stylizacji paznokci oraz rzęs. Od kilku lat prowadzi kursy dla początkujących i zaawansowanych adeptek usług kosmetycznych.

Centrum Szkoleniowe MAR-KOS
ul. Kościuszki 27C 85-079 Bydgoszcz
tel. 523-209-948
szkolenia@mar-kos.pl

Magdalena Kielak

IBD Poland Educator
Stylizacją paznokci z zamiłowaniem zajmuje się od 10 lat. Każdego dnia doskonali swoje umiejętności podczas pracy z klientkami, które doceniają jej kreatywność i umiejętności do zdobień. Specjalistka od nietuzinkowych stylizacji, w przystępny sposób zdradza kursantkom tajemnice swojego warsztatu pracy.

Anna Zielonacka

IBD Poland Educator
Dyplomowana kosmetyczka od 2005 roku.Prowadząca z pasją salon kosmetyczny New Visage w Poznaniu. Stylistka brwi, dyplomowana lingieristka, oraz wizażystka , jednak największą jej pasją są stylizacje wykonywane na paznokciach, wykonuje wszelkie zdobienia. Doświadczona w medycynie estetycznej. Pasjonatka fryzjerstwa, psychologii oraz stolarstwa. Z chęcią udziela fachowych porad swoim kursantką jak i klientką. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem i uśmiechem.

New Visage
ul. Łużycka 78A 61-614 Poznań
tel. 510-067-578
mail: newvisaqe@wp.p

Angelika Piwowarczyk

IBD Poland Educator
Absolwentka Politechniki Świętokrzyskiej na dwóch kierunkach. Od kilku lat, z wielką pasją, zaangażowaniem i profesjonalizmem prowadzi cieszący się dużą popularnością własny salon stylizacji paznokci w Kielcach. Jej dewizą jest najwyższa jakość świadczonych usług oraz dbałość o piękne paznokcie oraz dłonie klientek. Na bieżąco śledzi najnowsze trendy i techniki stylizacji, podnosząc swoje kwalifikacje. Wyznaje zasadę, że nowoczesny salon to przede wszystkim bezpieczeństwo i higiena, a także ekologia. Zdecydowała się używać produktów IBD w przekonaniu, że oprócz wysokiej jakości, gwarantują one bezpieczeństwo dla klientek.

AngelaNails4You
ul. Jagiellońska 60b/4u,
25-734 Kielce
tel. 507 420 511
mail: angelika17@wp.pl

Monika Kuśmierska

IBD Poland Educator
Kosmetolog, mgr promocji zdrowia, zajmująca się stylizacją paznokci od 13 lat. Swoją ogromną pasję w tej dziedzinie rozwija regularnie biorąc udział w licznych szkoleniach i pokazach. Dzięki niej i chęci rozwoju otworzyła swój salon ULTRAVIOLET w Łodzi. Spełnia się w nim jako stylistka paznokci, ciesząc się popularnością wśród grona stałych klientek.

Ultraviolet
ul. Gdańska 25 lok. 4U
90-706 Łódź
tel. 790 568 412
mail: m.kusmierska1@wp.pl

Kamila Śledź

IBD Poland Educator
Technik usług kosmetycznych z 14-letnim doświadczeniem w zawodzie kosmetyczki. Stylizacją paznokci zajmuje się od ponad 10 lat. Z powodzeniem i ogromnym zaangażowaniem prowadzi od kilku lat własny salon kosmetyczny Bella w Lubinie. Podczas codziennej pracy doskonali swoje umiejętności, a także z ambicją poszerza wiedzę uczestnicząc aktywnie w szkoleniach i pokazach. Klientki chętnie do niej wracają i doceniają jej umiejętności, gdyż świadczone na najwyższym poziomie usługi łączy z otwartym i komunikatywnym podejściem do ludzi. W życiu prywatnym jest przede wszystkim mamą.

Bella
ul. Pawia 60a
59-300 Lubin
tel. 505 877 097
mail: bellalubin@wp.pl

Joanna Kraska

IBD Poland Educator
Certyfikowana stylistka paznokci od kilku lat pracująca w zawodzie. Pochodzi z Mogilna i tutaj też prowadzi gabinet stylizacji paznokci. Od najmłodszych lat uwielbiała plastykę. Jest laureatką wielu konkursów plastycznych. Swoją pasję do paznokci rozwija od dłuższego czasu. Fascynacją marką IBD zaraziła ją starsza stażem instruktorka marki Marta Żelazna podczas szkoleń, których kilkakrotnie była uczestniczką. Teraz sama ma przyjemność szkolić nowe adeptki tego zawodu. Uwielbia spędzać czas wśród natury i interesuje się motoryzacją. Kocha to, co robi i nigdy nie zmieniłaby swojej pracy na żadną inną.

Agama
ul. Plac Wolności 3
88-300 Mogilno
tel. 607 553 243
mail: joanna.kraska@onet.eu

Ewelina Sęk

IBD Poland Educator
Absolwentka Uniwersytetu Marii Skłodowskiej - Curie w Lublinie, a także technik usług kosmetycznych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zawodzie stylistki paznokci, jak również 2-letnie doświadczenie w pracy jako szkoleniowiec.Stylizacją paznokci interesowała się od zawsze, dzięki czemu pasja przerodziła się w pracę dająca ogromną satysfakcję. Po ukończeniu studium kosmetycznego i licznych szkoleń z zakresu stylizacji paznokci wiadomo było, co chce w życiu robić. Aktualnie,na co dzień Szkoleniowiec Centrum Kosmetyki Profesjonalnej Aura w Lublinie. Z zamiłowaniem i pasją przekazuje wiedzę swoim kursantkom oraz odkrywa przed nimi tajniki doskonałej stylizacji. W poszukiwaniu produktów idealnych i najwyższej jakości dołączyła do zacnego grona instruktorów IBD.

Centrum Szkoleniowe Aura
ul. Różana 16/1a
20-538 Lublin
tel. 730 509 901
mail: lublin@aura.bialystok.pl


FILMY

Copyright © 2018 IBD Poland
Realizacja: PROPERART