Instruktorzy IBDPOLAND

Jeżeli jesteś zainteresowana dołączeniem do grona instuktorów ibd skontaktuj się z nami:


shop@ibdpoland.pl | tel. (052) 320 99 48

Magdalena Welc-Szymańska

Master Educator IBD Poland 
International Educator IBD
Z wykształcenia pedagog, kosmetolog, nauczyciel z prawie 18 letnim stażem. Z branżą kosmetyczną związana od ponad 10 lat. Dyplomowany, międzynarodowy instruktor marek IBD, Supernail oraz Ez Flow.
Współwłaściciel firmy MARKOS, wyłącznego autoryzowanego dystrybutora marek IBD, Supernail, Seche i Ardell Professional w Polsce.
Wiedzę zawodową zdobywała na licznych miedzynarodowych szkoleniach oraz warsztatach.

Centrum Szkoleniowe MAR-KOS
ul. Kościuszki 27C 85-079 Bydgoszcz
tel. 523-209-948
szkolenia@mar-kos.pl

Marta Czubek

Master Educator IBD Poland 
International Educator IBD
Kosmetolog, międzynarodowy instruktor marek: IBD, Secret Lashes oraz Golden Lashes. Na co dzień szkoleniowiec firmy Mar-kos, zajmujący się szkoleniami z zakresu stylizacji paznokci oraz rzęs. Od kilku lat prowadzi kursy dla początkujących i zaawansowanych adeptek usług kosmetycznych.

Centrum Szkoleniowe MAR-KOS
ul. Kościuszki 27C 85-079 Bydgoszcz
tel. 523-209-948
szkolenia@mar-kos.pl

Magdalena Kielak

Master Educator IBD Poland 
International Educator IBD
Stylizacją paznokci z zamiłowaniem zajmuje się od 10 lat. Każdego dnia doskonali swoje umiejętności podczas pracy z klientkami, które doceniają jej kreatywność i umiejętności do zdobień. Specjalistka od nietuzinkowych stylizacji, w przystępny sposób zdradza kursantkom tajemnice swojego warsztatu pracy.

Blanka Beauty
ul. Wysokiej Bramy 3 11-100 Lidzbark Warmiński
tel.530-873-262
mail: kielak.magda13@gmail.com

Angelika Piwowarczyk

Educator IBD Poland 
International Educator IBD
Absolwentka Politechniki Świętokrzyskiej na dwóch kierunkach. Od kilku lat, z wielką pasją, zaangażowaniem i profesjonalizmem prowadzi cieszący się dużą popularnością własny salon stylizacji paznokci w Kielcach. Jej dewizą jest najwyższa jakość świadczonych usług oraz dbałość o piękne paznokcie oraz dłonie klientek. Na bieżąco śledzi najnowsze trendy i techniki stylizacji, podnosząc swoje kwalifikacje. Wyznaje zasadę, że nowoczesny salon to przede wszystkim bezpieczeństwo i higiena, a także ekologia. Zdecydowała się używać produktów IBD w przekonaniu, że oprócz wysokiej jakości, gwarantują one bezpieczeństwo dla klientek.

AngelaNails4You
ul. Jagiellońska 60b/4u,
25-734 Kielce
tel. 507 420 511
mail: angelika17@wp.pl


FILMY

Copyright © 2018 IBD Poland
Realizacja: PROPERART