Instruktorzy IBDPOLAND

Jeżeli jesteś zainteresowana dołączeniem do grona instuktorów ibd skontaktuj się z nami:


shop@ibdpoland.pl | tel. (052) 320 99 48

Magdalena Majkrzak

IBD Poland Main Educator
Magdalena Majkrzak to doświadczony instruktor, juror Mistrzostw Nail Art: eliminacji do Mistrzostw Świata Nail Art Trophy 2017 Beauty Forum Warszawa oraz Ogólnopolskich Mistrzostw Beauty Spa & Fashion Expo Arena Ostróda 2015,2016. Medalistka Mistrzostw Modelowania Paznokci oraz prelegentka m.in. na Międzynarodowym Kongresie IFC Beauty Forum 2017. Autorka wielu artykułów branżowych, pasjonatka stylizacji i zdobienia paznokci. Na codzień właścicielka Centrum Szkoleniowego w Piszu (woj. warmińsko-mazurskie), gdzie swoją wiedzą z przyjemnością dzieli się z kursantkami.

Magdalena Majkrzak Nails Academy
Pisz
tel. 503-301-003
mail: magdalena.majkrzak@ibdpoland.pl

Magdalena Welc-Szymańska

IBD Poland Master Educator
Z wykształcenia pedagog, kosmetolog, nauczyciel z prawie 18 letnim stażem. Z branżą kosmetyczną związana od ponad 10 lat. Dyplomowany, międzynarodowy instruktor marek IBD, Supernail oraz Ez Flow.
Współwłaściciel firmy MARKOS, wyłącznego autoryzowanego dystrybutora marek IBD, Supernail, Seche i Ardell Professional w Polsce.
Wiedzę zawodową zdobywała na licznych miedzynarodowych szkoleniach oraz warsztatach.

Centrum Szkoleniowe MAR-KOS
ul. Kościuszki 27C 85-079 Bydgoszcz
tel. 523-209-948
szkolenia@mar-kos.pl

Marta Żelazna

IBD Poland Master Educator
Kosmetolog, międzynarodowy instruktor marek: IBD, Secret Lashes oraz Golden Lashes. Na co dzień szkoleniowiec firmy Mar-kos, zajmujący się szkoleniami z zakresu stylizacji paznokci oraz rzęs. Od kilku lat prowadzi kursy dla początkujących i zaawansowanych adeptek usług kosmetycznych.

Centrum Szkoleniowe MAR-KOS
ul. Kościuszki 27C 85-079 Bydgoszcz
tel. 523-209-948
szkolenia@mar-kos.pl

Diana Grygorczuk

IBD Poland Educator
Diana Grygorczuk ma 23 lata, pochodzi ze Szczecina . Na co dzień prowadzi renomowany gabinet kosmetyczny. Zamiłowanie do stylizacji paznokci odkryła wiele lat temu na szkoleniu. Stara się w swoim zawodzie dawać z siebie 100%. Opinie zadowolonych klientek, są jej najlepszą wizytówką. Prywatnie pasjonatka dobrej książki.

Diana - Stylizacja Paznokci
ul. Krzywoustego 62/1 70-253 Szczecin
tel. 796-940-301
mail: diana_grygorczuk@wp.pl

Magdalena Kielak

IBD Poland Educator
Stylizacją paznokci z zamiłowaniem zajmuje się od 10 lat. Każdego dnia doskonali swoje umiejętności podczas pracy z klientkami, które doceniają jej kreatywność i umiejętności do zdobień. Specjalistka od nietuzinkowych stylizacji, w przystępny sposób zdradza kursantkom tajemnice swojego warsztatu pracy.

Anna Zielonacka

IBD Poland Educator
Dyplomowana kosmetyczka od 2005 roku.Prowadząca z pasją salon kosmetyczny New Visage w Poznaniu. Stylistka brwi, dyplomowana lingieristka, oraz wizażystka , jednak największą jej pasją są stylizacje wykonywane na paznokciach, wykonuje wszelkie zdobienia. Doświadczona w medycynie estetycznej. Pasjonatka fryzjerstwa, psychologii oraz stolarstwa. Z chęcią udziela fachowych porad swoim kursantką jak i klientką. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem i uśmiechem.

New Visage
ul. Łużycka 78A 61-614 Poznań
tel. 510-067-578
mail: newvisaqe@wp.p


FILMY

Copyright © 2018 IBD Poland
Realizacja: PROPERART